Lalki,  Zabawki klientów

Bobas i jego wątłe ciałko

Czasami zastanawiam się nad tym, jak producenci zabawek nie przykładają się do jakości zabawek. To lalka Nines de Onil o niezwykłej urodzie. Autor tej buźki stworzył jak dla mnie małą mis wśród lalek. Szkoda, że ciałko zrobiono z tak marnej jakości materiału. To prawie papier, fizelina wykorzystywana jako wyściółka. Nie ma mowy aby przetrwała zabawę nawet z najdelikatniejszym dzieckiem. Nic dziwnego, że laleczka dosłownie podarła się.

Co tu dużo mówić. Ciałko odprułam i po spreparowaniu, wykonałam na jego podstawie wykrój nowego. Tym razem z grubej bawełny uszyłam nowe ciałko. Ręczne szycie, trzy igły połamane ale jest. Lala miała ślady po kolczykach. Nie mam takich sztyftów zatem przykleiłam jej male kaboszony. Mam nadzieję, że nie odpadną tak szybko.

Dobrze, że moja córcia ma już swoją ukochaną Zuzię, bo inaczej pewnie płakałaby, że też chce taką lalę. Od kilku dni szukam już dla niej Buby.

Masz pytania dotyczące naprawy Twojej lalki lub pluszaka? Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Naprawa lalek Jeśli masz dodatkowe pytania dzwoń lub napisz .

One Comment

  • Szara Sowa

    Super, teraz dziecie może sie bawić ile dusza zapragnie. Ja niestety też mam lalkę z korpusem do uszycia, ale ciagle nie mogę się za nia zabrać. Pozdrawiam 🙂

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *