Lalki na sprzedaż

Nowe życie lalek

W tygodniu pracuję nad lalkami i zabawkami klientów. Ciągle brakowało mi czasu na zajęcie się moimi lalkami, które chciałam przeznaczyć na sprzedać.

Zbliżają się święta. Postanowiłam zatem, że weekendy będą dla moich lalek. Może spodobają się komuś, kto postanowi podarować je w prezencie jakiejś dziewczynce. Lalki są urocze. Moja mama wydziergała dla nich prześliczne ubranka, które zdobią je jak najlepsze markowe laleczki. Z kawałka szarych, smutnych, porzuconych kiedyś lal, zmieniły się w przeurocze bobaski, które już wyciągają rączki do zabawy z nowymi dziewczynkami.

Lalki, które przygotowuję do sprzedaży pakuję w ładne pudełko, przez co z powodzeniem mogą stać się prezentem dla małej damy.

Cena lalki to nie tylko wartość samej lalki i kosztów przywrócenia jej świetności. Moje lale otrzymują coś jeszcze. Niepowtarzalne ubranko, które jest dziełem rąk mojej mamy. To prawdziwe rękodzieło. Każde ubranko powstaje przez kilka dni i występuje w pojedynczym egzemplarzu. Pomyśl zatem, że zabawka, którą tu zobaczysz jest wyjątkowa pod każdym względem. To już nie jest lalka Made in China, to jest lalka Handmade.

Zapraszam do sklepu gdzie oferta lalek będzie stale się powiększać.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *