Naprawa lalek i pluszaków

Wszystko może się zepsuć, zabawki także. Kochane, przytulane, często ulegają “wypadkom”. Zdarza się, że po latach tracą swój dawny blask. Znalezione w pudełkach z pamiątkami, odkopane w piwnicy czy na strychu przywołują cudowne wspomnienia. Czas by kolejne pokolenie mogło się nimi bawić.

Zajmuję się naprawą lalek i pluszaków. Robię to z pasją i każdej zabawce poświęcam tyle czasu ile potrzebuje aby znów stała się piękna i pełnowartościowa. To naprawdę wspaniałe uczucie gdy widzisz starą zabawkę a jednak nową a może na odwrót?

Dla jednej zabawki wystarczy kilka godzin pracy, dla innej kilka dni a nawet tygodni. Niestety wiąże się to z odległymi terminami kolejki oczekujących na naprawę.

Jeśli posiadasz zabawkę, której chcesz przywrócić dawny wygląd. Jest ważna dla Ciebie lub Twojego dziecka
a czas oczekiwania na naprawę nie jest problemem, z przyjemnością się nią zajmę.

 

Jak to się odbywa czyli najważniejsze informacje

 1. Jeśli masz taką możliwość, zrób zdjęcia swojej zabawce.
 2. Prześlij mi je e-mailem i opisz co dolega Twojej lalce, maskotce czy innej zabawce.
 3. W odpowiedzi otrzymasz informację czy podejmę się naprawy. Jej przybliżonym koszcie, wstępnym zakresie prac oraz przybliżonym terminie wykonania usługi.
 4. Odpowiedzi na e-maile to jedno, wysyłka „pacjentów” do mojej pracowni to drugie. Otrzymuję wiele zapytań o możliwość naprawy lalek czy innych zabawek. Nieraz klienci decydują się od razu a czasami potrzebują czasu do namysłu. W związku z tym wszystkie zabawki naprawiane są w kolejności dotarcia do mojej pracowni.
 5. Jeśli nie jest to dla Ciebie problemem, zabawka może poczekać na swoją kolej u mnie na miejscu.
 6. Czasami zdjęcia nie oddają realnego obrazu dlatego dopiero po dotarciu zabawki do pracowni, oceniam faktyczny zakres prac. W tym momencie skontaktuję się z Tobą telefonicznie. Jeśli okaże się, że można zrobić coś więcej lub mniej, omówimy to wspólnie i ustalimy ostateczny koszt oraz termin wykonania usługi.
 7. Kiedy zabawka będzie już naprawiona, prześlę Ci jej zdjęcia oraz numer konta do dokonania przelewu. To będzie moment na ocenę pracy i ewentualne ostateczne uwagi.
 8. Po otrzymaniu zapłaty, bezpiecznie zapakowana, Twoja zabawka wróci do Ciebie dostarczona przez kuriera DPD.

Wycena naprawy

Ile to kosztuje, spytasz? Wyceniam indywidualnie. Koszt naprawy uzależniony jest od wielkości prac. Obejmuje robociznę, koszt materiałów użytych do naprawy oraz koszt wysyłki do domu.

Zabawki czynne zawodowo czyli te, z którymi trudno się rozstać

Zdarza się, że zabawka wymaga naprawy a jest w objęciach dziecka, które nie może się z nią rozstać na dłużej. Co wtedy? Różne są sytuacje i staram się do nich dopasować. Rozumiem problem z rozłąką. Staram się by naprawa zawsze trwała jak najkrócej. Zabawki dzieci przysyłane są w ostatniej chwili. Na swoją kolej czekają w domu. W nagłych sytuacjach, grożących całkowitym zniszczeniem, zajmuję się nimi poza kolejnością.

Jak dostarczyć zabawkę

Moja pracownia znajduje się w Piasecznie pod Warszawą. Jeśli mieszkasz w okolicy możesz dostarczyć ją osobiście. Zapraszam serdecznie.

W przeciwnym razie proszę o wysyłkę kurierem lub do paczkomatu InPost. Potrzebne adresy znajdują się tutaj

Mam nadzieję, że znalazłeś tu wyczerpujące informacje. Terminy są dość odległe. Dla wygody klientów zapraszam do Wirtualnej Poczekalni. Tam można sprawdzić na jakim etapie kolejki jest przysłana do naprawy zabawka.


Jeśli mogę pomóc w czymś jeszcze, zapraszam do kontaktu.
   
   
  *pole wymagane


  Moje dotychczasowe naprawy znajdziesz na „Blogu”.