Naprawa lalek

Wszystko może się zepsuć, zabawki także. Kochane, przytulane, często ulegają “wypadkom”. Zdarza się, że po latach tracą swój dawny blask. Znalezione w pudełkach z pamiątkami, odkopane w piwnicy czy na strychu przywołują cudowne wspomnienia. Czas by kolejne pokolenie mogło się nimi bawić.

Pierwsza lalka, którą naprawiałam trafiła do mnie przez przypadek. Napisała do mnie koleżanka kuzynki z pytaniem czy nie chciałabym zająć się jej lalką. Pomyślała, że skoro szyję zabawki, to może potrafię je również naprawić. Ponieważ nie potrafię odmawiać, zgodziłam się. Efekt mojej pracy zachwycił mnie i sprawił, że poczułam iż mogę to robić częściej.

I tak to się właśnie zaczęło. Nie wszystkie prace wylądowały na blogu. Pomyślałam jednak, dlaczego nie? Ludzie dzwonią do mnie z prośbą o pomoc. Cieszę się, że chcą odnowić swoje lalki. Kocham takie metamorfozy. To naprawdę wspaniałe uczucie gdy widzisz starą lalkę a jednak nową a może na odwrót?

Jeśli posiadasz zabawkę, której chcesz przywrócić dawny wygląd. Jest ważna dla Ciebie lub Twojego dziecka skorzystaj z pomocy. Przyślij zdjęcie i opisz co dolega Twojej lalce, maskotce czy innej zabawce. Jeśli tylko będę mogła, przywrócę jej dawną świetność. Wypiorę, naprawię, uzupełnię ubytki.

Wycena naprawy

Ile to kosztuje, spytasz? Wyceniam indywidualnie. Koszt naprawy uzależniony jest od wielkości prac, to robocizna plus wartość materiałów użytych do naprawy.

Dzwoń zatem, wystarczy jeden telefon, sms …

Możesz również skorzystać z poniższego formularza kontaktowego


 
 
*pole wymagane