Nowości

Sklep z używanymi zabawkami

Przy szpitalu dla lalek i pluszaków powstał sklep z używanymi zabawkami. Tutaj można kupić lalki, pluszaki, ubranka i dodatki dla lalek a także domki dla lalek.

Poza zabawkami klientów staram się znaleźć czas na naprawy lalek i maskotek przeznaczonych na sprzedaż. Poustawiane równiutko na półkach zabawki, czekają na swoje drugie życie w nowym domu. Niektóre już są po zabiegach upiększających. Inne nadal jeszcze czekają. Lalki, które oferuję swoje przeszły. Były zniszczone w większym lub mniejszym stopniu. Zadbałam o to, by stały się czymś nowym i wyjątkowym. Naprawione występują w pojedynczych egzemplarzach. Jeśli dodać do tego ubranka robione na drutach przez moją mamę, śmiało można powiedzieć, że to unikaty.

Każda zabawka jest do kupienia. Można wybrać tą jedyną i jeśli jeszcze nie została przeze mnie odświeżona, poczekać tydzień. W tym czasie odpowiednio się nią zajmę, tak aby do nowego domu pojechała śliczna i pachnąca, zupełnie jak nowa zabawka.

Naprawiam lalki po to, by trafiły do nowego domu i zapewniły dziecku mnóstwo zabawy i powodów do radości. Zdarza się, że zmieniam ich pierwotną formę, po to by stały się ciekawsze.

Odnowione lalki i pluszaki wyglądają jak nowe i tak można je traktować. Pakuję je ładnie, po to by mogły stać się fajnym prezentem.

W sklepie znalazło się miejsce na dzierganą twórczość mojej mamy. Kocyki dla niemowląt, ubranka dla lalek oraz maskotki jej autorskiego projektu.

Kto wie, może znajdziesz tu lalkę ze swojego dzieciństwa, a może maskotkę…?

Zabawki, które znalazły nowy dom

Sprzedaję zabawki używane po renowacji, które wyglądają jak nowe. Ich cena Cię zaskoczy.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *