Misie i inne pluszaki,  Zabawki klientów

Kubuś Puchatek

Kultowa maskotka Kubusia Puchatka trafiła w zębiska psa. Nie miał stwór litości dla misia. Odgryzł uszy, zrobił dziurę w głowie i łapce no i zjadł Kubusiową bluzeczkę. Miś ma już 23 lata i jest cenną pamiątką mojej klientki. W rozpaczy zaczęła szukać takiego samego, by chociaż bluzeczkę wymienić na nową. Niestety poległa. Miś jest wyjątkowy i nie ma takiego drugiego.

Miś czekał na swoją kolej u mnie na półce. Mając go pod ręką mogłam rozpocząć poszukiwania „dawcy”. Jego właścicielce bardzo zależało by był z powrotem taki jak dawniej. Kolejka ciągnęła się i ciągnęła ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Co nie udało się klientce, udało się mnie. Znalazłam identyczny model Kubusia Puchatka w stanie prawie idealnym.

Napisałam do klientki z pytaniem czy nie chce nowego? Jednak ona odmówiła. To ten pogryziony był jej przyjacielem z dzieciństwa. Tak więc przeszczepiłam uszy, wszyłam kliny w główce oraz wymieniłam łapkę. Bluzeczka powędrowała do ofiary pogryzienia. I tak, Kubuś jak nowy wraca do swojej przyjaciółki.

Masz pytania dotyczące naprawy Twojej lalki lub pluszaka? Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Naprawa lalek Jeśli masz dodatkowe pytania dzwoń lub napisz .

133/2021

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *