Lalki,  Lalki na sprzedaż

Lalka Roszpunka

Tą dziewczynkę zna chyba każde dziecko. Roszpunka jest śliczną długowłosą lalką pochodzącą z serii Disney Animators. Lalka jest wręcz przecudnej urody.  Wykonana z plastiku. Ma ruchome nóżki i rączki. Rączki ruszają się również na boki.  Trafiła do mnie w całkiem dobrym stanie. Wystarczyło ją umyć i odświeżyć włosy. Te, jak na Roszpunkę przystało, wymagały trochę czasu. Śliczne blond włosy zostały wyprostowane aby usunąć zmechacenia i delikatnie podcięte aby wyglądały ładnie. W tej chwili są gładkie błyszczące i można je delikatnie czesać.

Roszpunka  ma 41cm wzrostu. Sygnowana “Disney” na szyi, plecach. Posiada również swój numer na stopie.

Roszpunka, chociaż nie posiada oryginalnej sukienki prezentuje się jak nowa lalka. Nie ma widocznych śladów użytkowania. Otrzymała nowe ubranko. Sukienka i sweterek zrobione specjalnie dla niej na drutach sprawiają, że jest niepowtarzalna. Ma uroczą buźkę a jej wielkość sprawia, że jest odpowiednia nawet dla najmłodszych dziewczynek.

Cena lalki to nie tylko wartość samej lalki i kosztów przywrócenia jej świetności. Moje lale otrzymują coś jeszcze. Niepowtarzalne ubranko, które jest dziełem rąk mojej mamy. To prawdziwe rękodzieło. Każde ubranko powstaje przez kilka dni i występuje w pojedynczym egzemplarzu. Pomyśl zatem, że zabawka, którą w tej chwili oglądasz jest wyjątkowa pod każdym względem. To już nie jest lalka Made in China, to jest lalka Handmade.

Roszpunka została sprzedana w ciągu niecałej godziny od pojawienia się jej na stronie mojego sklepu.

Mam nadzieję, że będzie się świetnie bawić ze swoją nową właścicielką.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *