Lalki,  Zabawki klientów

Rosyjska lalka chodząca

Zazwyczaj trafiam na blondynki. Dzisiaj w moje ręce trafiła taka ruda panienka. Wymagała kilku zabiegów. Poza czyszczeniem musiałam poprawić mocowanie głowy, usunąć głębokie rysy na czole, odmalować na nowo i zregenerować włosy.

Głębokie rysy na czole wyszlifowałam i zawoskowałam aby buzia nadal ładnie się prezentowała. Na przygotowanej namalowałam nowe brwi, usta oraz rumieńce. Nie wiem dlaczego ale w prawidłowe ustawienie mechanizmu chodzenia sprawiało, że lalka nie chciała stać prosto. Musiałam przestawić bolec jednej nogi aby lalka mogła stać. Klientka w każdej chwili może sobie to zmienić. Włosy pierwotnie matowe i zniszczone, bo namaczaniu w płynie zmiękczającym oraz potraktowaniu olejkiem dały się ładnie ułożyć.

Sukienka, którą przygotowała klientka pasuje mi do lat 70-tych. Apaszka we włosach idealnie do niej pasuje. Kolejna lalka z grupowego zamówienia skończona.

Masz pytania dotyczące naprawy Twojej lalki lub pluszaka? Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Naprawa lalek Jeśli masz dodatkowe pytania dzwoń lub napisz .

12/2021

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *