Lalki,  Zabawki klientów

Nancy Famosa

Po naprawie rumuńskiej brunetki zabrałam się za lżejszą naprawę. Nancy z hiszpańskiej firmy Famosa, to jedna z moich ulubionych lalek. Mam ich w swojej kolekcji kilkanaście. Każda w innej odsłonie. Zaaferowana moją kolejną pacjentką, nawet nie zrobiłam jej zdjęć przed rozpoczęciem prac.

Moja klientka kupiła ją w lumpku. Jak ja bym chciała u siebie takie lumpeksy. Jedyne co można w nich kupić to jakieś chińskie miśki. Moja ślicznotka była pomalowana gdzieniegdzie lakierem i farbą. Nie miała rzęs i wymagała ułożenia skołtunionych włosów. Bardzo proszę, służę uprzejmie moja ty Nancy jedyna 🙂

Wyszorowałam panienkę, zamontowałam rzęsy i kolczyki i ułożyłam fryzurkę. No śliczna jest, że nie wiem. Klientka dała mi dla niej jakieś portki i tunikę. No gdzie taką modelkę ubrać w spodnie. Wyszukałam specjalną sukienunię pasującą do jej zielonych trampek. No, teraz jest na czym oko zawiesić. Zostały mi jeszcze dwie lalki z całego zestawu lalek przysłanych do naprawy przez klientkę. Dopóki nie skończę, mogę się delektować widokiem Nancy, rumuńskich Aradeanca i blond Rosjaneczki.

Masz pytania dotyczące naprawy Twojej lalki lub pluszaka? Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Naprawa lalek Jeśli masz dodatkowe pytania dzwoń lub napisz .

16/2021

One Comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *