Lalki,  Zabawki klientów

Porcelanowe puzzle

Właścicielka lalki w rozpaczy. Lalka spadła i potłukła się na kawałki. Dobrze, że nie na milion kawałków, tych już bym chyba nie dała rady posklejać. 🙂

Taa.. Wysypałam sobie kawałki lalki z woreczka i zaczęłam układać puzzle. Trochę to trwało, bo po sklejeniu jednego, dwóch elementów musiałam czekać aż klej złapie i wyschnie. Jak to przy puzzlach, kosztowało to wiele cierpliwości ale chyba się udało.

Po sklejeniu zabezpieczyłam jeszcze główkę od środka. Całość wymagała szplachlowania i wypełnienia ubytków. Jak umiałam, tak zrobiłam. Po wyszlifowaniu naniosłam nową malaturę. W międzyczasie zregenerowałam włosy i wyprałam sukienkę.

Wydaje mi się, że lalka całkiem ładnie się prezentuje. Oczywiście widać z bliska ślad po tak poważnym uszkodzeniu, jednak na szczęście tylko z bliska. Zrobiłam jej trochę ciemniejsze rysy licząc, że ukryją ślady po wypadku.

Masz pytania dotyczące naprawy Twojej lalki lub pluszaka? Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Naprawa lalek Jeśli masz dodatkowe pytania dzwoń lub napisz .

156/2021

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *