Misie i inne pluszaki,  Zabawki klientów

Miś Endo

Nie mogłam odmówić. Ten poturbowany miś to towarzysz niedoli pewnego chłopca. Wspiera go dzielnie w trudnych momentach. Kiedy chłopcu usuwano migdałki, on trwał przy nim nieporuszony. Teraz chłopca czeka poważna operacja i kto inny doda mu otuchy jak nie wierny Gugu.

Miś musi być niezłym wariatem i wspólnie z chłopcem pewnie przeżywać masę przygód bo futerko ledwo zipało. Ślad po usunięciu migdałków, obrażenia klatki piersiowej nie doczekały się opatrunku na szpitalnym łóżku.

Ktoś mógłby powiedzieć, że te misie są przecież w sprzedaży i można kupić nowego. Nic z tych rzeczy. Nie zostawia się przyjaciela w potrzebie. Rannych trzeba zabrać z pola bitwy a chłopiec jest niezwykle mocno związany z brązowym pluszakiem. Czas nagli, bo operacja już tuż tuż.

Udało mi się znaleźć identyczne futerko. Miś dostał nowy brzuszek oraz łapki. Nóżki poza podstawą, którą od środka podkleiłam dla wzmocnienia były w całkiem dobrym stanie. Główka musiała zostać przerobiona. Usunęłam podarty fragment i zastąpiłam tkaniną popraną ze starego brzuszka. Dzięki temu nie ma różnicy ani w kolorze ani fakturze futerka. Jedyny ślad po operacji to szew dokoła główki.

Teraz obaj, chłopiec i Gugu będą mieć swoje blizny po operacji. Po operacji? a skąd, pewnie walczyli ramię w ramię w obronie banku, który napadli rabusie i zostali ranni. Trzymam kciuki za powodzenie operacji i szybki powrót do zdrowia.

Masz pytania dotyczące naprawy Twojej lalki lub pluszaka? Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Naprawa lalek Jeśli masz dodatkowe pytania dzwoń lub napisz .

249/2021

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *