Lalki,  Zabawki klientów

Lalka Szmacianka przytulanka

Ta lalka jest tak kochana przez pewną dziewczynkę, że nie wytrzymała jej pieszczot. Buźka przetarła się całkowicie, zupełnie jak rączki. Rok czasu panienka zbierała się na odwagę by w końcu jej mama mogła wysłać do mnie lalkę do naprawy. Niezwykle ważne jest dla małej właścicielki aby lalka nie zmieniła wyglądu.

Zanim jeszcze lalka do mnie przyjechała, zastanawiałam się jak ugryźć temat. Ciężko uszyć nowe ciałko na podstawie tak zniszczonego oryginału. Udało się, chociaż nowy kolor delikatnie różni się od starego.

Kiedy lalka była już uszyta mogłam ją spokojnie wyprać i pozwolić by swobodnie wyschła. Wyprałam również jej ubranka. Włosy, które odprułam ze starej główki oczyściłam ze zmechaceń i w nienaruszonej postaci przyszyłam do nowej główki. Udało mi nie zmieniać nic w szmaciance. Buźka może odrobinę większa niż poprzednio ale to zawsze nowy twór.

Masz pytania dotyczące naprawy Twojej lalki lub pluszaka? Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Naprawa lalek Jeśli masz dodatkowe pytania dzwoń lub napisz .

61/2021

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *