Misie i inne pluszaki,  Zabawki klientów

Króliczek

Maleńki króliczek wykochany, wytulony do granic wytrzymałości. Naprawdę niewiele z niego zostało a to nadal ukochany przyjaciel pewnego chłopca. Bałam się trochę zmian, które musiałam w nim dokonać. Wszystkie szczegóły ustalałam z chłopcem.

Największym zaskoczeniem był moment gdy go rozprułam, by wyjąć wypełnienie. Okazało się, że oryginalnie ten szarobury króliczek był blado różowy. Prałam go delikatnie by bardziej nie uszkodzić ale na tyle długo by odzyskać chociaż trochę jego dawny kolor. Króliczek był niewielkich rozmiarów. Większość prac musiałam więc wykonać ręcznie. W uzgodnieniu z właścicielem wymieniłam tylko te elementy, które nie nadawały się już do niczego. Najważniejsza była jeszcze tylko marchewka. 🙂

Robiłam sobie dokumentację fotograficzną aby zapamiętać kolejność szycia poszczególnych elementów. Kiedy skończyłam, nie byłam do końca pewna, czy chłopiec zaakceptuje nowy wygląd przyjaciela. Na szczęście mogłam odetchnąć z ulgą, gdy otrzymałam od klientki zdjęcie szczęśliwego syna, trzymającego króliczka w objęciach.

Masz pytania dotyczące naprawy Twojej lalki lub pluszaka? Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Naprawa lalek Jeśli masz dodatkowe pytania dzwoń lub napisz .

159/2021

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *