Misie i inne pluszaki,  Zabawki klientów

Króliczek jakoś bardzo znajomy

Kojarzy mi się z jakąś rosyjską bajką. Należy do klienta, który zlecił mi naprawę lalki dla mamy. Króliczek to jego zabawka z dzieciństwa. Wymagała renowacji.

Króliczek był chudy, jakby ktoś na nim siedział. Futerko chociaż z zewnątrz nie było tego widać, było mocno osłabione. Wymagało zszywania i podklejania aby nie powstały kolejne dziury. Króliczek dostał jeszcze nowy uśmiech, ogonek oraz fartuszek. Z tym ostatnim było małe zamieszanie. Klient zamówił pierwotnie fartuszek do pasa. Potem jednak przypomniał sobie, że to była chyba kamizelka 🙂 w biało niebieską kratkę. Typowy facet w sklepie ze spódnicami: ołówkowa, trapezowa,itd 🙂 Na początku nie mogłam za bardzo wyobrazić sobie tej kamizelki. Na myśl przychodziła mi tylko jedna możliwość. Uszyłam króliczkowi fartuszek jak dla dzieci, zapinany na krzyż z tyłu. Bum! Strzał w dziesiątkę. Uff…

Masz pytania dotyczące naprawy Twojej lalki lub pluszaka? Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Naprawa lalek Jeśli masz dodatkowe pytania dzwoń lub napisz .

46/2021

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *