Lalki,  Zabawki klientów

Baby boom

Wnuczki mojej klientki będą na pewno zadowolone z powrotu tych lalek do domu. Dziewczynki lubiły się nimi bawić, więc babcia postanowiła je dla nich odnowić. Lalki to czterdziestolatki ale świetnie się trzymają jak na swój wiek 🙂 Szczerbulek skradła moje serce. Nie sposób nie uśmiechnąć się na jej widok.

Co tu dużo pisać. Lalki wykąpane i uczesane dostały nowe ciałka i w przypadku tej mniejszej również nowe rzęsy. Przeważnie szyję nowe ciałka na podstawie starych sprutych. Nie zmieniam nic w ich wyglądzie. Tym razem postanowiłam to jednak zmienić. Mniejsza lalka miała długie ciałko uszyte z jednego kawałka materiału. Wyglądała trochę jak długa kluska. Stwierdziłam, że w tym wieku powinna już siedzieć więc skroiłam i uszyłam jej pupę. Teraz fajnie układa się w rękach.

Lalki wracają do małych dziewczynek. No wiecie, mając córkę i kilkadziesiąt lalek w domu to i ubranek dla lalek mam spore pudło. Pomyślałam sobie, co będę je nagusieńkie do domu wysyłać? Zrobię dziewczynkom niespodziankę. Wygrzebałam spodenki i bluzeczki i odziałam panienki. Myślę, że moje małe klientki będą zadowolone.

Masz pytania dotyczące naprawy Twojej lalki lub pluszaka? Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Naprawa lalek Jeśli masz dodatkowe pytania dzwoń lub napisz .

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *