Misie i inne pluszaki,  Zabawki klientów

Miś Nuki czeka na nowego przyjaciela

Nuki to 30 letni miś należący do pewnej Pani. Już niedługo zostanie ona mamą małego chłopczyka. Razem ze swoim partnerem postanowili, że jej ulubiona zabawka z dzieciństwa stanie się prezentem dla nowo narodzonego synka. Być może on również pokocha Nuki, tak jak jego mama.

Nuki, jak na wyściskanego misia przystało, wymagał pomocy. Jego futerko może nie było w jakimś tragicznym stanie. Miał trochę przetarć i dziurek. Puściły mu prawie wszystkie szwy. Oczy oraz nosek były mocno poprzecierane. Na plecach materiał puścił oczka.

Misiek najpierw trafił do prania. Odzyskał śliczny złotawy kolor. Szerokie uszkodzenie na plecach udało mi się zszyć. W sumie całego misia zszyłam na nowo. Mordkę musiałam odrobinę skrócić aby ukryć dziurę pod noskiem. Wyjątkowe oczy Nuki nie miałam czym zastąpić. Razem z noskiem polerowałam więc tak długo aż odzyskały dawny wygląd. Nie wyszło idealnie jednak te małe pozostałości pozostaną pamiątką i cząstką jego historii.

Nuki miał uroczą czapeczkę w biało czerwone paski. Na nową drogę życia dostał więc do kompletu kamizelkę zrobioną na drutach przez moją mamę. Kiedy mały bobasek pojawi się na świecie Nuki będzie już na niego czekał, wypachniony i elegancki jak na misia przystało.

Masz pytania dotyczące naprawy Twojej lalki lub pluszaka? Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Naprawa lalek Jeśli masz dodatkowe pytania dzwoń lub napisz .

109/2021

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *