Misie i inne pluszaki,  Zabawki klientów

Myszka i przyjaciele

Pamiątkowa myszka przyjechała do mnie na małą renowację. Przy okazji zabrała ze sobą przyjaciół, którzy w niewyjaśnionych okolicznościach straciły oczy. Piesek, żabka i owieczka dostały nowe patrzałki i z półeczki zerkały co się dzieje z ich przyjaciółką, a ta…

Trzymała się całkiem nieźle, chociaż miała już ślady po wcześniejszych naprawach. Oryginalnie miała druty uszach, które nadawały jej odpowiedni- mysi-kształt. Druty jednak powyginały się w środku. Pyszczek wymagał delikatnej poprawki.

Myszkę wyprałam i standardowo wywlekłam na lewą stronę. To najlepszy sposób na ocenę stanu futerka. Samo futerko nie miało ubytków ani przetarć. Maskotka wymagała jednak ponownego przeszycia na maszynie. Zastanawiałam się jak uchronić uszy przed kolejną deformacją z powodu wypadnięcia drutów. Ostatecznie przyszyłam je do tkaniny. Teraz można je sobie układać wedle życzenia. Nie wpadną do środka ani się nie zwiną w kulkę jak poprzednio.

Reszta rzeczy to już pestka. Nitki na mordce poprzeciągałam i związałam, wąsy wyprostowałam prostownicą. Granatową wstążkę, wyprałam i wyprasowałam. Myszka choć na pozór nie wygląda inaczej, to jednak ma świeży błysk w oku. I tylko sera jej brak. Całą ekipa gotowa do powrotu do domu.

Masz pytania dotyczące naprawy Twojej lalki lub pluszaka? Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Naprawa lalek Jeśli masz dodatkowe pytania dzwoń lub napisz .

45/2021

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *