Misie i inne pluszaki,  Zabawki klientów

Duzi mają pierwszeństwo

Przyznaję się bez bicia. Ten hipcio był na szarym końcu kolejki. Zrobiłam go dziś bo…. nie mam już miejsca na półkach. Hipcio czekał cierpliwie na swoją kolej a ja tylko przekładałam jego wielkie pudło by dostać się do schowka. No trudno, wychodzi na to, że duzi mają pierwszeństwo 🙂

Hipcio to wielki pluszak o przeuroczej sylwetce. Przy wzroście ok 70cm ma raptem „setkę” w pasie. Jego milutki plusz do tego i zły humor można schować w kieszeń. Przyjechał na renowację. Zaszycie dziur, wzmocnienie tych grożących przetarciem. Poza tym wypranie i nowe wypełnienie bo tłuścioszek zaczął nieładnie pachnieć.

Pudło, w którym przyjechał wypełniło się po brzegi wnętrznościami hipcia. Hipek trafił do prania. Płyn Coccolino, zgodnie z treścią reklamy, usunął mu brzydki zapach. Cały pluszak został na nowo zszyty i wypełniony świeżutką kulką silikonową. Tylko się teraz do niego przytulać.

Masz pytania dotyczące naprawy Twojej lalki lub pluszaka? Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce Naprawa lalek Jeśli masz dodatkowe pytania dzwoń lub napisz .

60/2021

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *