Lalki,  Lalki na sprzedaż

Aurora – na pewno nie śpiąca

Dziś rano, przygotowując śniadanie dla dzieci, wyrwał mnie z zamyślenia pisk mojej córki. Zdenerwowana pobiegłam za głosem. „Mamo! jaka śliczna ta lalka!” Uff, już myślałam, że coś się stało. Lalka stała na moim biurku, ponieważ w nocy skończyłam nad nią prace. A ten piesek? -spytała. Jest jej przyjacielem – odpowiedziałam. Podczas śniadania słuchałam opowieści mojej córki na temat tej lalki i jej pieska. Wymyśliła sobie, że może kupi ją ktoś, kto podaruje ją dziewczynce, która marzy o piesku ale nie może go mieć. Będzie mogła bawić się lalką, tak jak by to była ona. Będą wspólnie z pieskiem się bawić, chodzić na spacery i razem spać.

Lalka jest rzeczywiście bardzo ładna. Jak wszystkie z serii Disney Animators. Aurora to postać z bajki o Śpiącej Królewnie, jednak ta ma tak wielkie oczy, że z całą pewnością żadne klątwy jej nie straszne. Wykonana z twardego winylu. Ma ruchome nóżki i rączki. Trafiła do mnie w całkiem dobrym stanie. Wystarczyło ją umyć i zregenerować włosy. W tej chwili są gładkie błyszczące i można je delikatnie czesać.

Aurora  ma 41cm wzrostu. Sygnowana “Disney” na szyi, plecach. Posiada również swój numer na stopie.

Aurora, chociaż nie posiada oryginalnej sukienki prezentuje się jak nowa lalka. Nie ma widocznych śladów użytkowania. Otrzymała nowe ubranko. Sukienka i sweterek zrobione specjalnie dla niej na drutach sprawiają, że jest niepowtarzalna. Ma uroczą buźkę a jej wielkość sprawia, że jest odpowiednia nawet dla najmłodszych dziewczynek.

Cena lalki to nie tylko wartość samej lalki i kosztów przywrócenia jej świetności. Moje lale otrzymują coś jeszcze. Niepowtarzalne ubranko, które jest dziełem rąk mojej mamy. To prawdziwe rękodzieło. Każde ubranko powstaje przez kilka dni i występuje w pojedynczym egzemplarzu. Pomyśl zatem, że zabawka, którą w tej chwili oglądasz jest wyjątkowa pod każdym względem. To już nie jest lalka Made in China, to jest lalka Handmade.

Aurora była wystawiona na sprzedaż. Zapakowałam ją w ładne pudełko, tak aby mogła stać się fajnym prezentem. Lalka i piesek są używane. Cała reszta zestawu to rzeczy nowe i są to tenisówki, sukienka, sweterek i beret.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *