Lalki,  Lalki na sprzedaż

Rezolutna Anka

Jestem wielką fanką lalek z serii Disney Animators. Uwielbiam te ich spojrzenia. Od nieśmiałych, przez zadziorne do rozkosznych. Poznajecie, która to postać z bajki Disneya? No przecież – Anna z „Krainy Lodu”. Lalka jest wręcz przecudnej urody.  Wykonana z twardego winylu. Ma ruchome nóżki i rączki. Trafiła do mnie w całkiem dobrym stanie. Wystarczyło ją umyć i zregenerować włosy. W tej chwili są gładkie błyszczące i można je delikatnie czesać.

Ania  ma 41cm wzrostu. Sygnowana “Disney” na szyi, plecach. Posiada również swój numer na stopie.

Ania, chociaż nie posiada oryginalnej sukienki prezentuje się jak nowa lalka. Nie ma widocznych śladów użytkowania. Otrzymała nowe ubranko. Sukienka i sweterek zrobione specjalnie dla niej na drutach sprawiają, że jest niepowtarzalna. Ma uroczą buźkę a jej wielkość sprawia, że jest odpowiednia nawet dla najmłodszych dziewczynek.

Cena lalki to nie tylko wartość samej lalki i kosztów przywrócenia jej świetności. Moje lale otrzymują coś jeszcze. Niepowtarzalne ubranko, które jest dziełem rąk mojej mamy. To prawdziwe rękodzieło. Każde ubranko powstaje przez kilka dni i występuje w pojedynczym egzemplarzu. Pomyśl zatem, że zabawka, którą w tej chwili oglądasz jest wyjątkowa pod każdym względem. To już nie jest lalka Made in China, to jest lalka Handmade.

Ania jest wystawiona na sprzedaż. Zapakuję ją w ładne pudełko, tak aby mogła stać się fajnym prezentem. Lalka i plecak są używane. Cała reszta zestawu to rzeczy nowe i są to okulary, tenisówki, sukienka, sweterek, szalik oraz miś.

Ania została sprzedana w ciągu 3 godzin od pojawienia się jej na stronie mojego sklepu. Mam nadzieję, że będzie się świetnie bawić ze swoją nową właścicielką.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *