Współpraca

Oferuję swoje usługi firmom, które świadczą usługi dla dzieci. Zapraszam do współpracy przedszkola, żłobki oraz miejsca przyjazne dzieciom.

Oferuję szeroki zakres usług obejmujący między innymi:

Naprawa zabawek

Zajmuję się naprawą oraz odświeżaniem zabawek w przedszkolach, żłobkach oraz miejscach przyjaznych dzieciom. Pozwala to właścicielom placówek na uniknięcie konieczności wyrzucania zniszczonych zabawek i kupna kolejnych.

Zbiórki zabawek

Współorganizuję zbiórki zabawek. Zabawki zniszczone trafiają do mnie na zabiegi reperacyjne oraz odświeżające, po których jako nowe produkty trafiają na akcje charytatywne.

Zajęcia rękodzieła dla dzieci

Prowadzę zajęcia rękodzieła dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zajęcia mają na celu pokazanie najmłodszym jak fantastyczne może być rękodzieło. Otworzenie im furtki do znalezienia swojego hobby. Pasji, dzięki której będą mogły wyrazić siebie. Wykazać się kreatywnością oraz samodzielnością w projektowaniu pięknych rzeczy. Pokazanie, że przedmiot wykonany własnoręcznie dla siebie lub kogoś bliskiego będzie cenniejszy niż najdroższa rzecz w sklepie.

Przedmioty zrobione własnoręcznie cieszą podwójnie. Są wyjątkowe bo zrobione z sercem. Kiedyś sztuka rękodzieła przekazywana była z pokolenia na pokolenie. Wymagały tego panujące kiedyś warunki, w czasach, kiedy nie było jeszcze maszyn. Dziś, w dobie konsumpcjonizmu rękodzieło to już nie konieczność a tylko hobby. Na szczęście przedmioty zrobione ręcznie cieszą się coraz większą popularnością a osób, które interesują się rękodziełem przybywa.

Warsztaty rękodzieła dla dzieci, bawiąc – uczą. Uczą kreatywności, samodzielności oraz wiary we własne możliwości. To forma zabawy, która uczy cierpliwości i czerpania radości z własnej pracy oraz doprowadza do perfekcji zdolności manualne.

Podczas zajęć dzieci poznają różne techniki dekoracji. Przy okazji świetnej zabawy nauczą się robić biżuterię, dekorować przedmioty codziennego użytku, malować na tkaninie, robić maskotki ze skarpetek, zakładki do książek oraz operować igłą i nitką przyszywając guziki, szyjąc okładki na zeszyty, dekoracje z filcu. Będą wykorzystywać rzeczy nowe i używane. Te ostatnie będą przerabiać nadając im drugie życie. Stworzą dekoracje świąteczne oraz prezenty na specjalne okazje dla rodziny i przyjaciół.

Pierwsze warsztaty rozpoczęłam w Niepublicznym Przedszkolu Domek Elfów w Piasecznie. Pomimo pierwszych obaw warsztaty okazały się sporym sukcesem. Dzieci bardzo lubią zajęcia i czynnie w nich uczestniczą.

Przykładowe prace przedszkolaków.

Prezenty urodzinowe dla dzieci

Tworzę szydełkowe prezenty urodzinowe dla dzieci. Placówki, które organizują przyjęcia urodzinowe dla dzieci, mogą uświetnić je oryginalnymi upominkami dla jubilatów. Maskotki z włóczki są oryginalnym pomysłem na prezent dla dzieci.

Zapraszam do współpracy szkoły, przedszkola oraz miejsca przyjazne dzieciom, które pragną urozmaicić swoją ofertę.


Współpracuję z