LEGO

* * * * * * * * * * * * * * * *

Klocki Lego to była wielka pasja mojego syna. Odkąd nauczył się je składać w wieku 4 lat, zakochał się w nich na zabój. Nigdy nie prosił o nic innego. Każdy zestaw skrupulatnie składał a po zabawie układał na półce. Te klocki nie przeleżały w pudle. Kolekcja urosła do gigantycznych rozmiarów. Ponad 300 zestawów różnych serii, tych małych i tych dużych. Specjalnie zaprojektowane meble do ekspozycji kolekcji robią wrażenie na wszystkich. Do dzisiaj każdy zestaw jest kompletnie złożony i pięknie zaprezentowany.

Widok napawa dumą i radością. Nasze wspomnienia wiążą się z Lego jednak syn dorósł i ma nowe pasje. Nauczony na klockach dokładności, cierpliwości oraz wyobraźni przestrzennej wykorzystuje to w dorosłym życiu.

Czas pożegnać się z “Lego przygodą”. Sprzedaję tu część historii mojej rodziny. Klocki zostały sprawdzone pod kątem kompletności, sprawności i czystości. Zapakowane w woreczki foliowe i wraz z instrukcją złożone do tekturowych (nieoryginalnych) pudełek.

Przy zakupie większych zestawów nowy właściciel może liczyć na gratis  (gadżet, mały zestaw, samochód, itp).

Jeśli zatem chciałbyś podarować komuś klocki LEGO w przystępnej cenie ale zapakowane w nieoryginalne pudełko, zapraszam.

* * * * * * * * * * * * * * * *

Nie znaleziono produktów, których szukasz.